Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Каталог СЕПТЕМВРИ 2018

Пристигна новиот КАТАЛОГ со многубројни изненадувања,  новитети и попусти!
 

Во него може да најдете:
 

- најголем избор на маски за лице;

- Balea- Summer of Happiness линија со која летото нема да заврши;

- шминки од најактуелните светски make-up трендови;
- dm марка производи веќе од 49 мкд;
 


 

 ... и уште многу други изненадувања, совети и новитети.


 


 

Разгледајте го каталогот со клик на сликата или преземете го на линкот подолу и подгответе се за шопинг во нашите дрогерии. Ве очекуваме!
 

Понудата важи од 1.9 до 30.9.2018!


 

Преземи

Преземете го каталогот

Преземете го новиот КАТАЛОГ-Септември 2018

PDF, px, 9,56MB