НИЕ ГО САКАМЕ СОНЦЕТО И ВЕЛИМЕ „ДА“ НА НЕГОВИТЕ „БАКНЕЖИ“....НО ПРИТОА НИКАКО НЕ ДОЗВОЛУВАМЕ ДА ПОЦРВЕНИМЕ! 

...затоа во периодот од 18.6 па сѐ до 1.7.2018, Ви подаруваме попусти до -30% на сите SUNDANCE производи за сончање за деца и возрасни, како и производи за после сончање, кои ќе го одржат прекрасниот летен тен и долго по сончањето. Да уживаме и ова лето сите заедно под сонцето заедно со нашиот омилен заштитник „SUNDANCE"!
  

 

Совети за правилно сончање!

Новитети!

Откријте ги новитетите
во асортиманот на
SUNDANCE
и уживајте 
безгрижно
под сонцето!
 

...правилна нега под сонцето!

Безгрижно под сонцето и ова лето!

Најдобрата заштита за безгрижни летни денови. 

 

 

SUNDANCE Sensitive и MED Ultra Sensitive

За кожа на која што и е потребна посебна нега и заштита од алергиски реакции од сонце.

Самопотемнување

Постигнете совршено бронзен тен и без сончевите зраци!

 
 

SUNDANCE сончева козметика

161 4

SUNDANCE

Apres флуид за после сончање со арома на кокос, 200 мл

SUNDANCE

Sport транспарентен спреј за заштита од сонце, 200 мл

SUNDANCE

крем за заштита од сонце, 100 мл

SUNDANCE

лосион за заштита од сонце со арома на кокос, 200 мл

SUNDANCE

спреј за заштита од сонце, 200 мл

SUNDANCE

Apres Aloe Vera гел за после сончање, 300 мл

SUNDANCE

Kids млеко за сончање за деца, 300 мл