ПРАЗНИЦИ!
ЗА СЕКОГО ПОИНАКВИ, ЗА СИТЕ ПОСЕБНИ.

 

ПОПУСТИ И ДО -50% НА ОДРЕДЕНИ ПАРФЕМИ ТЕ ОЧЕКУВААТ ВО ТВОИТЕ dm ДРОГЕРИИ НИЗ МАКЕДОНИЈА... И ТОА СЀ ДО 31.12.2018! 

 

Парфеми

NINA RICCI L'Extase woman EdP, 30 мл

JUST CAVALLI HER woman EdT, 50 мл

Reb'l fleur by Rihanna womаn EdP, 30 мл

HUGO BOSS NUIT womаn EdP, 30 мл

clinique happy womаn EdP, 30 мл

Agent Provocateur FATALE BLACK woman EdP, 50 мл

Calvin Klein IN2U men EdT, 100 мл

JUST CAVALLI HIM men EdT, 30 мл

BURBERRY BRIT men EdT, 50 мл