eos-балзами за усни!

Супер цени супер акција

 

dm марка!

 

Торба за цел живот!

dm Подарок ваучери!

15% попуст на Nivea Sun

Целиот асортиман на Nivea сончевата козметика во dm сега со 15% пониски цени!

Акцијата важи од 23.05 до 05.06.2016.

 

Institute Organica

Emuderm
крем за проблематична кожа
Сега со 15% пониска цена!

dm марка - ebelin!

Konjac Green Tea - сунѓер за миење лице!
Дознајте ги сите предности на Konjac сунѓерчињата за миење лице!
 

 
260 1

alverde

Perfekter Teint дневен крем за лице З.Ф. 6, 50 мл

Denkmit

освежувач за корпа за отпадоци,2/1

Balea

Lovely

лосион за стопала, 100 мл

Denkmit

White Sensation

средство за перење бели алишта

Производот е вегански

1 Л

Balea

Liebestraum

крем за раце, 100 мл

Balea

шампон за суво миење на руса коса
200 мл

 

Balea

Пена за миење лице, со хидратантна формула за специјална нега и посебно одбрани екстракти од кашмир

100мл

Balea

хидратантно млеко за коса, 200 мл

праска и кокос 

Balea Tropical Dream

шампон за секојдневна нега на коса, 300 мл

Balea

Intensivpflege

маска за интензивна нега на коса, 200 мл

Balea

Intensivpflege

регенератор за коса, 300 мл

Balea MEN

Hydro Care 4 во 1 гел за тушиирање, 300 мл
*погоден за коса, и лице после бричење
 

Balea LUXURY

Red Love
 

сол за бањање, 80 г

Profissimo

освежувач за правосмукалка, 8/1

Balea

Пена за коса за локни Trend It Up, со провирамин Б5, УВ заштитен фактор, без алкохол

Производот е  вегански

250мл

Balea

пена за миење лице со лотусов цвет, 150 мл

alverde

сјај за усни

alverde

Volume маскара

Balea LUXURY

Golden Glamour

сол за бањање, 80 г

Balea MEN

Крема за миење Sensitive, за посебна нега на машкото лице, за дополнитлна хидратација и заштита од сушење

Производот е вегански

150 мл

Balea MEN Q10

2 во 1 гел за миење лице,150 мл

alverde

млеко за чисетње лице 150 мл

Balea Professional

Beautiful Long
маска за коса
20мл

DONTODENT

конец за заби, 50 м

Balea

гел за бричење, 150 мл

DONTODENT

течност за уста, 500 мл

dmBio

dmBio

Coco органски напиток со манго, 0,33 мл

alverde

део рол он со алое вера и бисер, 50 мл

Balea

Fülle + Pracht

серум за коса, 100 мл

Balea Limited Edition

Golden Shine
лосион за тело
200мл

Balea

лосион за тело во спреј, 200 мл

Balea After- Sun

2 во 1
 

гел за туширање и лосион за тело за после сончање, 250 мл

alverde

шампон за коса 200 мл

alverde

гел за туширање 250 мл

alverde

течна пудра за лице

Balea

BodyFIT

анти целулитни завои, 100 мл (2х50 мл)

Balea

Paradies Island

маска за лице, 16 мл

Balea MEN

Балзам за усни за мажи active care, за интензивна нега

Производот е вегански

4,8 г

Balea

шампон за фарбана коса од

црвен портокал
300мл 

Denkmit

влажни марамици за чистење автомобил

20 ком.

Balea

Гел-Восок за коса, за блескав гланц и стабилна форма

Производот е вегански

75 мл

babylove

Тропалка, детска играчка 

Производот е вегански 

1 парче 

Balea Beauty Effect

лосион за тело со хијалуронска киселина, 200 мл

babylove Mama

масло за стрии за време на бременост, 250 мл

Denkmit

Освежителен камен за ВЦ со мирис на јаболко

Производот е вегански

3 парчиња + држач

Balea

Peel Off маска за лице за комбинирана кожа, 2х8 мл

Denkmit

Таблети против бигор за машини за перење алишта

Производот е вегански

51 таблети по 16 г

Balea

млеко за тело под туш
400 мл

Balea

Black Secret дезодоранс, 200 мл

Balea

Quick Dry
спреј за брзо и лесно фенирање на коса,

200 мл

 

Dontodent течност за испирање уста

Активно средство против кариес за секојдневна орална хигиена, со освежителен вкус и мирис на црвен портокал

500 мл

DONTODENT

конец за заби, 50 м

Balea Professional

Beautiful Long
шампон за коса
250мл

alverde

Perfekter Teint CC 7 во 1 крем за лице З.Ф. 6, 50 мл

Balea LUXURY

Golden Glamour

лосион за раце, 150 мл

Dontodent

Паста за заби, ги зајакнува забите и штити од кариес. Со вкус на црвен портокал

125 мл

Balea

Intensivpflege

шампон за интензивна нега на коса, 300 мл

Balae Frangipani & Perle

маска за коса, 200 мл


 

Balea Professional

Beautiful Long
балзам за коса
200 мл 

Balea MED

Ultra Sensitive интензивен крем за проблематична кожа, 50 мл

Повеќе информации за производот

dm марка производи!

dm марка